Czas i koszty dostawy

Jaki jest dokładny koszt i czas dostawy w Elante?

Regulacja dotycząca wysyłki i dostawy:

1. Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. Wysyłki poza granice Polski są możliwe po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu szczegółów (dotyczy krajów, których nie ma na liście).

2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pomocą następujących firm zewnętrznych: przesyłką kurierską realizowaną poprzez firmy kurierskie DPD, InPost, Poczta Polska, Pczkomaty InPost. Koszty dostawy wyświetlają się każdorazowo w koszyku Klienta.

3. Termin realizacji dostawy obuwia na zamówienie wynosi od 21 dni do 31 dni roboczych (w zależności od natężenia zamówień) licząc od dnia zapłaty całości lub zaliczki, a obuwia ze stanu od 2 dni do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia. Terminy wysyłki są podane przy każdym produkcie w sklepie internetowym wraz z innymi informacjami (przy opisie produktu) przed złożeniem zamówienia.

4. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi potwierdzenia realizacji zamówienia na podany przez Klienta adres e-mail.

5. Koszt dostawy jest zawsze podawany bezpośrednio przed złożeniem zamówienia i jest uzależniony od wagi i gabarytu przesyłki.

 

             

                    

 

 

    

 

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl