Wraz ze swoimi siostrami, Taleją i Eufrozyną, mitologiczna Aglaja była jedną z trzech bogiń nazywanych w starożytności Charytami lub Gracjami. Zwykle towarzyszyły one Afrodycie i Apollinowi i uosabiać miały wdzięk oraz piękno. Czy można wyobrazić sobie bardziej trafną nazwę dla obuwia tanecznego?

Nasz model AGLAJA charakteryzuje się przede wszystkim piękną, smukłą sylwetką, dzięki której elegancko i szlachetnie prezentuje się na nodze. Dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dlatego doskonale pasować będzie do każdej sukienki - zarówno tej przeznaczonej na turniejowy parkiet jak i do eleganckiej kreacji na taneczną zabawę. Wygodne zapięcie z klamrą zapobiega ześlizgiwaniu się butów i dodaje im niepowtarzalnego uroku.

Aby móc zapewniać pełną swobodę ruchu i równowagę, obuwie taneczne musi posiadać solidną i wytrzymałą konstrukcję. AGLAJA posiada nie tylko wzmocniony obcas, ale również dodatkową, miękką wyściółkę, dzięki której dopasowuje się do stopy i zapewnia wysoki komfort podczas poruszania.

Opcje przeglądania
Nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl