O firmie

DLACZEGO MY? 

Moglibyśmy napisać tutaj wiele frazesów, o wysokiej jakości naszych produktów, przystępnej cenie czy o tym jak profesjonalny jest nasz zespół. Czy byłoby to prawdą? Sugerując się opiniami naszych dotychczasowych klientów wierzymy, że tak. Jednak, co tak naprawdę miałoby Cię skłonić by w to uwierzyć? 

Uznaliśmy, że historia o tym, w jaki sposób powstawała marka ELANTE lepiej odda charakter naszej firmy, a na pewno będzie o wiele ciekawsza. 

OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO? 

Historia ELANTE zaczyna się na sali tanecznej w „Złotej Milondze”, jednej z najbardziej znanych szkół tanga argentyńskiego w Warszawie. Tam zakochaliśmy się w tańcu, który stał się naszą pasją.

Szybko przekonaliśmy się, że taniec jest sztuką i jeżeli ktoś staje się prawdziwym pasjonatem i ma w sobie choć trochę ambicji otrzymuje możliwości rozwoju na bardzo wielu płaszczyznach, a sam taniec ze zwykłego hobby niezauważalnie przeradza się w styl życia. 

Dla nas stał się inspiracją do stworzenia nowej marki oferującej obuwie godne najlepszych tancerzy. Naszą uwagę skupiliśmy właśnie na butach, gdyż uznaliśmy że dotychczasowy rynek nie zaspokaja potrzeb klientów w odpowiedni sposób. 

RODZINNA FIRMA

Od tego momentu cała rodzina zaangażowała się w projekt, dokładając wszelkich starań, aby wspólnie stworzyć coś wyjątkowego. Okazało się, że budowanie marki tak mocno związanej z naszymi zainteresowaniami jest niezwykle satysfakcjonujące, tym bardziej, że pozwoliło nam wykazać się kreatywnością, która dotyczyła nabytego wcześniej doświadczenia. Każdy mógł zająć się tym, w czym czuje się najlepiej.

Nie oznacza to, że nie korzystaliśmy z pomocy ludzi, którzy byli już w tym świecie od wielu lat i mieli dla nas wiele do zaoferowania. 

Aby nie ograniczać się do naszych własnych doświadczeń zwróciliśmy się do tancerzy z większym zapleczem w tej dziedzinie. Korzystając z pomocy wybitnych nauczycieli różnych gatunków tanecznych stworzyliśmy produkt, z którego mamy nadzieję będziesz zadowolony równie mocno jak my!

ZAŁOŻENIA ELANTE 

Jesteśmy pewni, że nasza pasja do projektowania nigdy nie zmieni się w komercję a indywidualne preferencje naszych klientów będą zawsze priorytetem. 
Wyszukane wzornictwo oraz nietypowe połączenia kolorystyczne czynią naszą kolekcję niepowtarzalną, a jeżeli to wciąż okaże się dla Ciebie za mało wprowadź modyfikacje do gotowych modeli, stwórz buty swoich marzeń i poczuj satysfakcję, jaką daję indywidualność. 

Twoje oczekiwania są dla nas wyzwaniem, które chętnie podejmiemy! A Twoje zadowolenie, to najlepsze potwierdzenie, że to, co robimy ma sens.

 dlaczego my

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl